Antalya Eksiz Oluk

Antalya Merkez Eksiz Oluk Sistemi

Antalya Eksiz Oluk Sistemleri

Antalya Yapı Metal olarak 2005 yılından beri yılların verdiği tecrübe ile Antalya oluk Sistemleri yapan firmalar arasında yerimizi alıyoruz. Biz işimizi yaparken sanata dönüştürüyoruz. Görsellik olarak göze hitap eden, fiyat , performans ürünleri üretiyoruz.

Antalya Çatı Nedir ? Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Antalya çatı işi yapan ve bunların oluk sistemlerini , bacasını , organizasyonunu tek başımıza yapıp uygun fiyata sizlere sunacak olan sayılı firmalar arasındayız. Yaptığımız çatı işinin arkasında olduğumuz gibi profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunmaktan da gurur duyarız.

Antalya oluk ve eksiz oluk: çatı işi ve oluk hizmeti almak için bizler ile ücretsiz bir şekilde iletişime geçip teklif alabilirsiniz.

Normal Oluk Ve Eksiz Oluk Arasında Ki Fark Nedir ?

Normal oluk sistemi eklemeli şekilde küçük parçaların birbirine eklenmesi ile oluşur. Fakat eksiz oluk sistemi tek parça çelik sacdan yapılmış sistemdir. Bundan dolayı zamanla ekli oluk sistemi eskiyip akıtma yaparken, eksiz oluk sistemi sapa sağlam uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde kendini korur.

Antalya oluk sistemlerimizde paslanmaz ve kaliteli materyaller kullanıyoruz.Baca sistemlerinin yanı sıra baca Sistemi , Eksiz Oluk , Metal , Şömine , Ocak Başı , Oluk Gideri Yapmaktayız.

Şuana kadar 200+ iş yapmış olmaktan gurur duyuyoruz. Sizler ile çalışmaktan onur duyarız…